Káva


NEJSILNĚJŠÍ KÁVA NA SVĚTĚ


Buď ta nej verze sebe sama s jasností a soustředěností, která přichází s tou nejsilnější kávou na světě. Se vším, co se ve světe kolem nás děje, už není čas spát.

 

Black Insomnia je dělaná s láskou, vášní a upřímností a bez ohledu na to, co se ostatní mohou snažit tvrdit (budou předstírat, že jsou), my děláme (my jsme) – přinášíme Vám nejsilnější kávu na světě – certifikováno na Caffeine informer a dalšími lidmi z oboru, co ví co dělají.

 

Naše káva je připravovaná experty v Německu v Bambergu, kde se zpracováním kávy věnují již od roku 1932. Pražení dle staro-italské tradice, pomalu a poctivě po malých porcích v bubnové peci, dodává jemné ale zároveň výrazné aroma. Robustní chuť, sametové tělo a krémový vršek bez žádné nepříjemné hořkosti nebo kyselosti. Oříškové aroma, karamelová sladkost a doznění po hořké čokoládě rozezpívá Tvé chuťové pohárky. Je to prostě upřímná směs kávy bez obalu (bez jakýchkoli přídavků jakéhokoli druhu) s velkou dávkou kofeinu. Jsme to, co říkáme, že jsme – klíč, který Tě udrží vzhůru po celou noc. Navyš svůj kávový standard již s jedním douškem těchto prémiových a výrazných kávových zrnek. Co uděláš s energií, kterou Ti naše káva dodá, je pak jen na Tobě.

 

Není však pro každého, jsi varován, s velkou silou přichází i velká zodpovědnost. Stejně jako Ty, i my jsme museli udělat rozhodnutí. Naše první originální várky obsahovaly ještě vetší množství kofeinu, ale uvědomili jsme si, že by mohlo být nezodpovědné je poskytnout v takové podobě a tak jsme ubrali k bezpečnější hladině a doufáme, že uděláš to samé. Víme, jak výborně chutná a jak skvěle se po ní cítíš, ale snaž se to nepřehnat.

 

Black Insomnia je káva pro lidi, kteří spí kdy chtějí, pracují kdy chtějí a baví se kdy chtějí – Spi, když chceš, ne kdy musíš!

 

4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení