Káva

4 položek celkem


NEJSILNĚJŠÍ KÁVA NA SVĚTĚ


Buď ta nej verze sebe sama s jasností a soustředěností, která přichází s tou nejsilnější kávou na světě. Se vším, co se ve světe kolem nás děje, už není čas spát.

 

Black Insomnia je dělaná s láskou, vášní a upřímností a bez ohledu na to, co se ostatní mohou snažit tvrdit (budou předstírat, že jsou), my děláme (my jsme) – přinášíme Vám nejsilnější kávu na světě – certifikováno na Caffeine informer a dalšími lidmi z oboru, co ví co dělají.

 

Naše káva je připravovaná experty v Německu v Bambergu, kde se zpracováním kávy věnují již od roku 1932. Pražení dle staro-italské tradice, pomalu a poctivě po malých porcích v bubnové peci, dodává jemné ale zároveň výrazné aroma. Robustní chuť, sametové tělo a krémový vršek bez žádné nepříjemné hořkosti nebo kyselosti. Oříškové aroma, karamelová sladkost a doznění po hořké čokoládě rozezpívá Tvé chuťové pohárky. Je to prostě upřímná káva bez obalu (bez jakýchkoli přídavků jakéhokoli druhu) s velkou dávkou kofeinu. Jsme to, co říkáme, že jsme – klíč, který Tě udrží vzhůru po celou noc. Navyš svůj kávový standard již s jedním douškem těchto prémiových a výrazných kávových zrnek. Co uděláš s energií, kterou Ti naše káva dodá, je pak jen na Tobě.

 

Není však pro každého, jsi varován, s velkou silou přichází i velká zodpovědnost. Stejně jako Ty, i my jsme museli udělat rozhodnutí. Naše první originální várky obsahovaly ještě vetší množství kofeinu, ale uvědomili jsme si, že by mohlo být nezodpovědné je poskytnout v takové podobě a tak jsme ubrali k bezpečnější hladině a doufáme, že uděláš to samé. Víme, jak výborně chutná a jak skvěle se po ní cítíš, ale snaž se to nepřehnat.

 

Black Insomnia je káva pro lidi, kteří spí kdy chtějí, pracují kdy chtějí a baví se kdy chtějí – Spi, když chceš, ne kdy musíš!

Zpět do obchodu