Omlouváme se za dočasnou nedostupnost zrnkové kávy, která by měla být opět naskladněna do 25.4.. Děkujeme za pochopení.

FAQ


O kolik je Black Insomnia silnější než běžná káva?

Black Insomnia obsahuje zhruba o 100% - 200% více kofeinu než běžná káva.

 

Je vysoké množství kofeinu v Black Insomnii na úkor její chuti?

Vůbec ne, “chuťovou daň” za energii na celý den, nebo noc, nezaplatíš žádnou, Black Insomnia, tvořena pečlivě vybranou robustou, díky oříškovému aroma, karamelové sladkosti a dozněním po hořké čokoládě přímo rozezpívá Tvé chuťové pohárky.

 

Kolik hrnků kávy udělám z 1 balení Black Insomnie?

To závisí na tom, jaký druh přípravy kávy preferuješ a jak moc silnou ji máš rád. Pokud to vezmeme z hlediska 1 espressa, na které doporučujeme 7g Black Insomnie, tak je odpověď kolem 64 šálků.

 

Pro jaký druh přípravy je mletá Black Insomnia vhodná?

Díky tomu, že je mletá nahrubo, tak ideální pomocníci pro její filtrovanou podobu budou French Press, AeroPress, Mokka konvička, překapávače ad.. Pokud si děláš klasického turka, nebo si kávu připravuješ v pákovém kávovaru, tak je potřeba si kávu namlít více najemno, abys dosáhl toho správného kofeinového zážitku.

 

Maximálně kolik šálků Black Insomnie bych měl vypít v průběhu dne?

Je to opět hodně individuální, záleží na Tvé toleranci kofeinu a po kolika šálcích kávy se cítíš dobře. Obecně však platí, že by denní dávka kofeinu neměla překročit 400 mg. Dvojité espresso, či střední hrnek Black Insomnie, obsahuje kolem 300 mg kofeinu.

 

Jak moc je Black Insomnia kalorická?

Ani trochu. Black Insomnia Ti poskytne maximální množství energie a přitom Tě to nebude stát ani 1, slovy jednu, kalorii. Pokud si do ní tedy nepřidáš cukr, mléko nebo jiná dochucovadla, která nejsou díky skvělé chuti potřeba.

 

Proč je mi po Black Insomnii tak dobře?

Důvodů je více. Tím hlavním je výborná chuť s vysokým obsahem kofeinu, jenž Ti v těle uvolní dopamin –  přezdívaný i jako jeden z “hormonů štěstí”, následovaný přívalem energie a jasnosti, tolik potřebných pro podání TOP výkonu a získávání všech těch zážitků ze světa kolem nás, které přichází v té nejlepší kombinaci jen v hrnku Black Insomnie. 

 

Zpět do obchodu